Dome 5 star hotel cosy yet chic restaurant has established its reputation as one of the best fish restaurants in Riga with delicious fish cuisine.

LE DOME Restorāns Vecrīgā

Mūsu mājīgais, velvju ieskautais restorāns darbojas jau kopš 2009. gada, un tā reputāciju vispirmām kārtām veido izcilie zivju ēdieni, kas papildināti ar rūpīgi atlasītām sezonālām sastāvdaļām. Dome zivju restorāns ir vienīgais Rīgā, kuram zivis piegādā mazās zivju audzētavas un arī paši zvejnieki - piemēram, reizi nedēļā svaigas zivis tiek vestas no 200 km attālās Pāvilostas Latvijas rietumu piekrastē.

Rezervēt galdiņu
Viesnīcas Dome Hotel restorāna jumta terase Vecrīgā
Dome Zivju Restorāna jumta terase Rīgā

Restorāna Jumta terase

Gada siltākajos mēnešos, parasti no aprīļa līdz oktobrim, ir atvērta arī jumta terase, kur pavāri viesu acu priekšā gatavo ēdienu uz īpašā GreenEgg grila oglēm. No terases paveras brīnišķīgs skats uz Doma katedrāli un Vecrīgas jumtiem.

Rezervēt galdiņu
Ēdieni viesnīcas Dome Hotel restorānā Vecrīgā
Ēdieni Dome zivju restorānā Vecrīgā

Pasākumi Restorānā

Mūsu restorāns ir arī lieliska vieta īpašiem notikumiem – sākot ar kāzām un banketiem līdz mazākajām draugu vai biznesa partneru sarunām. Sazinieties ar mums, lai klātienē iepazītos un apspriestu svinību norisi. E: info@domehotel.lv

Darba laiks

Pirmdiena - Slēgts
Otrdiena - 13:00 - 22:00
Trešdiena - 13:00 - 22:00
Ceturtdiena - 13:00 - 22:00
Piektdiena - 13:00 - 22:00
Sestdiena - 13:00 - 22:00
Svētdiena - Slēgts

Rezervēt galdiņu

Seko mums

Facebook Instagram