Atpūta Dome Spa

Dome Spa ir īsta mierpilna oāze trauksmainajā Rīgas centrā, kur varat baudīt pasakainu atpūtu un atbrīvoties no ikdienas rūpēm. Elegantajā Dome Private SPA aicinām pilnībā atslābināties un izbaudīt klusumu, sajūtas, komfortu, gara un ķermeņa harmoniju. To garantēs profesionāli meistari un ekskluzīvie Menard kosmētiskie līdzekļi.

Procedūras
Spa atpūta viesnīcā Dome Hotel Vecrīgā
Spa atpūta Dome SPA Rīgas centrā

Filozofija

Mēs cienām jūsu privātumu, tāpēc mūsu spa iekārtots tā, lai jūs varētu baudīt procedūras intīmā gaisotnē kopā ar partneri, mīļoto cilvēku vai draugiem (vienlaikus 2-4 cilvēki), bez citu klientu klātbūtnes. Mēs zinām, ka jūs dodat priekšroku augstai kvalitātei un ekskluzivitātei, tāpēc mūsu izmantotie produkti un piedāvātie pakalpojumi ir visaugstākajā līmenī. Mūsu mērķis ir apmierināts un laimīgs klients, tāpēc darīsim visu iespējamo, lai atbrīvotu jūs no stresa, palutinātu jūsu ķermeni un sagādātu baudu jūsu maņām.

SPA atpūta Vecrīgā
Sauna viesnīcas Dome Hotel SPA kompleksā

Sauna

Dome Hotel 5. stāvā ar satriecošu skatu uz Vecpilsētas jumtiem un Doma baznīcu atrodas sauna, kas ietilpst viesnīcas SPA kompleksā. Saunu ieteicams izvēlēties pēc masāžas, nogurdinošas darba nedēļas, kad gribas nesteidzīgi vienatnē vai kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem pakarsēties saunā un baudīt veselīgus labumus! Viesnīcas viesiem saunas izmantošana ir par brīvu. *Sauna ir pieejama iepriekš rezervējot no oktobra līdz aprīlim

Seko mums

Facebook Instagram
Book a Stay