DOME Zivju Restorāns

Mūsu mājīgais, velvju ieskautais restorāns darbojas jau kopš 2009. gada, un tā reputāciju vispirmām kārtām veido izcilie zivju ēdieni, kas papildināti ar rūpīgi atlasītām sezonālām sastāvdaļām. Dome zivju restorāns ir vienīgais Rīgā, kuram zivis piegādā mazās zivju audzētavas un arī paši zvejnieki - piemēram, reizi nedēļā svaigas zivis tiek vestas no 200 km attālās Pāvilostas Latvijas rietumu piekrastē.

Rezervēt galdiņu
Šefpavārs
Šefpavārs

Šefpavārs

Šefpavārs Kristaps Sīlis, kurš, līdzās darba pieredzei vairākos no Rīgas labākajiem restorāniem, ir stažējies arī vairākkārt par pasaules labāko restorānu atzītajā "Noma" Kopenhāgenā un ievērojamā britu šefpavāra Toma Eikensa restorānā Londonā. Kristapam patīk skaidras, izteiktas, sabalansētas garšas un ēdiena ziņā viņš sevi nekad neierobežo un ir gatavs pārsteigt viesus. Viņš ir pārliecināts, ka katram restorāna apmeklējumam jākļūst par brīnišķīgu sajūtu piedzīvojumu, kuram ļaujoties, var pilnībā izbaudīt dzīves burvīgo garšu buķeti.

Jumta terase
Jumta terase

Jumta terase

Gada siltākajos mēnešos, parasti no aprīļa līdz oktobrim, ir atvērta arī jumta terase, kur pavāri viesu acu priekšā gatavo ēdienu uz īpašā GreenEgg grila oglēm. No terases paveras brīnišķīgs skats uz Doma katedrāli un Vecrīgas jumtiem.

Rezervēt galdiņu
Pasākumi
Pasākumi

Pasākumi

Mūsu restorāns ir arī lieliska vieta īpašiem notikumiem – sākot ar kāzām un banketiem līdz mazākajām draugu vai biznesa partneru sarunām. Sazinieties ar mums, lai klātienē iepazītos un apspriestu svinību norisi. E: info@domehotel.lv

Seko mums

Facebook Instagram
Book a Stay