DOME

Mūsu mājīgais, velvju ieskautais restorāns darbojas jau kopš 2009. gada, un tā reputāciju vispirmām kārtām veido izcilie zivju ēdieni, kas papildināti ar rūpīgi atlasītām sezonālām sastāvdaļām. Dome zivju restorāns ir vienīgais Rīgā, kuram zivis piegādā mazās zivju audzētavas un arī paši zvejnieki - piemēram, reizi nedēļā svaigas zivis tiek vestas no 200 km attālās Pāvilostas Latvijas rietumu piekrastē.

Šefpavārs
Šefpavārs

Šefpavārs

Mūsu šefpavārs Sergejs Šiporovs savu vairāk nekā 15 gadus ilgo šefpavāra karjeru ir veidojis kā Latvijā, tā arī ārpus tās, piemēram, Oksfordas restorānā Le Manoir aux Quat Saisons, kas novērtēts ar divām Michelin zvaigznēm. Papildus pavāra darbam Sergejs guvis atzinību un augstu novērtējumu prestižos pavāru konkursos Latvijā un pasaulē. Viņš ir pārliecināts, ka katram restorāna apmeklējumam jākļūst par brīnišķīgu sajūtu piedzīvojumu, kuram ļaujoties, var pilnībā izbaudīt dzīves burvīgo garšu buķeti.

Jumta terase
Jumta terase

Jumta terase

Gada siltākajos mēnešos, parasti no aprīļa līdz oktobrim, ir atvērta arī jumta terase, kur pavāri viesu acu priekšā gatavo ēdienu uz īpašā GreenEgg grila oglēm. No terases paveras brīnišķīgs skats uz Doma katedrāli un Vecrīgas jumtiem.

Pasākumi
Pasākumi

Pasākumi

Mūsu restorāns ir arī lieliska vieta īpašiem notikumiem – sākot ar kāzām un banketiem līdz mazākajām draugu vai biznesa partneru sarunām.

Seko mums

Facebook Instagram
Book a Stay