Mitrinoša Hidralessence sejas procedūra

Īpaša kopšana nogurušai, sausai ādai. Procedūra bagātinās epidermu ar vitamīniem, atjaunojot ādas mirdzumu un dzīvīgumu. Sejas procedūrā ar franču talaso kosmētiku THALION ietilpst sejas ādas pīlings, masāža, reģenerējošs serums, mitrinoša maska un mitrinošs krēms. Pēc procedūras āda ir dziļi mitrināta, iegūstot svaiguma un tvirtuma sajūtu. Ieteicama sausai, normālai un kombinētai sejas ādai. Jau pēc stundas jūsu seja staros jaunā skaistumā!

85.00€ 60min

Barojoša Ma Vie sejas procedūra

Procedūra atjauno ādas mīkstumu, elastību un mirdzumu. Ieteicama sausai, kombinētai sejas ādai. Īpaši piemērota vēsiem laika apstākļiem. Skaistumā starojošu, barotu un tonizētu sejas ādu nodrošinās ne tikai augstvērtīga kosmētika, bet arī īpaša masāžas tehnika – THALION par to ir parūpējušies! Sejas procedūrā ietilpst sejas ādas pīlings, masāža, reģenerējošs serums, barojoša maska un barojošs krēms.

85.00€ 60min

ProfiLift sejas procedūra

THALION kosmētika kopā ar unikālo modelējošās masāžas tehniku mitrina un tonizē ādu, liekot tai mirdzēt. Pat viena procedūra panāk noturīgu ādas liftinga efektu. Procedūrā ietilpst sejas ādas pīlings, sejas un dekoltē masāža, liftinga serums, maska, sejas krēms un dekoltē krēms. Procedūra atjauno sejas ovālu, ādas elastību, izlīdzina grumbas. Ieteicama nobriedušai sejas ādai, kā arī pirms svētkiem īpaši svaigam izskatam.

85.00€ 60min

Modeling sejas kopšana VIŅAM

THALION kosmētikas iedarbība apvienojumā ar dziļi kopjošu procedūru ādas tvirtuma atjaunošanai. Sejas masāža un modelējoša maska uzlabos ādas tonusu un koriģēs sejas ovālu. Procedūrā ietilpst sejas ādas pīlings, sejas masāža, liftinga serums, maska un sejas krēms.

85.00€ 60min

Mineral sejas kopšana VIŅAM

Īpaši piemeklēta THALION struktūrkosmētika, atjauno ādas minerālo līdzsvaru, novērsīs noguruma pazīmes un uzlabos sejas krāsu, nodrošinās optimālu barības vielu uzsūkšanos. Procedūrā ietilpst sejas ādas pīlings, sejas masāža, minerālu maska un sejas krēms.

85.00€ 60min

Klasiskā pilna ķermeņa masāža

Klasiskā masāža pozitīvi iedarbojas uz saspringtajiem muskuļiem, noslogotu nervu sistēmu, kā arī uzlabo visa ķermeņa asinsriti. Masāžas veikšanai pieejamas dažādas aromātiskās eļļas, kas ķermenim sniegs papildu enerģiju.

80.00€ 60min

Relaksējošā pilna ķermeņa masāža

Relaksējošā masāža, tiek veikta ar viegliem pieskārieniem, radot patīkamu miera sajūtu, mazinot muskuļu spriedzi. Tā normalizē asinsriti un atjauno emocionālo labsajūtu, atbrīvo no saspringuma, izvada no audiem lieko šķidrumu, palīdzot ķermenim atjaunoties.

80.00€ 60min

Skulpturējošā masāža un pīlings

Pīlings visam ķermenim un masāža problēmzonām ar īpašu THALION ķermeņa skulpturējošo krēmu. Masāža uzlabo ādas apasiņošanu, āda kļūst elastīgāka un tvirtāka, uzlabojas vielmaiņa un ādas tekstūra. Masāža efektīvi regulē vielmaiņu, nostiprina un mineralizē ādu, vienlaicīgi atjaunojot ķermeņa tvirtumu.

100.00€ 60min

Muguras masāža

Muguras un sprandas masāža atbrīvo saspringtos ķermeņa muskuļus, mazina sāpes, uzlabo kopējo pašsajūtu. Ar masāžu tiek pastiprināta asins cirkulācija organismā, tādējādi sniedzot viegluma sajūtu.

80.00€ 60min

Galvas un kakla masāža

Galvas, kakla un sprandas masāža noņem sasprindzinājumu, atbrīvo no stresa, uzlabo asinsriti un rada labsajūtu. Masāža veicina asins cirkulācijas uzlabošanos galvas smadzenēs, muskuļos un kakla saišu sistēmā, mazina sāpes un sasprindzinājuma sajūtu muskuļos, atjauno darbaspējas un patīkami uzmundrina.

80.00€ 60min

Pēdu masāža

Pēdu masāžas laikā pastiprināti tiek stimulēti vairāki punkti, kuri ietekmē visu ķermeni - uzlabo organisma vielmaiņu, asinsriti un iekšējo orgānu darbību. Lai attīrītu pēdas no atmirušajām šūnām, iesakām papildu veikt pēdu pīlingu pirms masāžas.

70.00€ 60min

SPA Rituāls pārim

Romantiska pēcpusdiena vai vakars, privātā atmosfērā. Izsildīšanās un relaksācija tvaika pirtī, aromātisks ķermeņa pīlings, un karaliska, vitamīniem bagāta aromātisko eļļu ķermeņa masāža.

270.00€ 120min

Latvijas augu aromātu SPA pārim

Latvijas augi izsenis pazīstami ar izcilām dziednieciskām īpašībām. Procedūrām izmantotie augi vākti, ražoti, gatavoti Latvijā. Procedūras aromāti no Latvijas pļavām sniedz relaksējošu sajūtu, mazina stresu un nogurumu. Herbālais pīlings ar pļavu ziediem maigi attīra ādu, ķermeņa masāža līdzsvaro emocionālo stāvokli, sejas masāža nomierina un atslābina prātu. Pēc procedūras iestājas brīnišķīga miera un viegluma sajūta.

300.00€ 150min
Book a Stay