DOME SPA

Dome Spa ir īsta mierpilna oāze trauksmainās Rīgas vidū, kur varat atbrīvoties no ikdienas rūpēm. Mūsu profesionālie darbinieki, apmācīti Austrumāzijas sejas un ķermeņa kopšanas tradīcijās, ievadīs jūs skaistuma un patiesa baudījuma pasaulē.

Treatments
Filozofija
Filozofija

Filozofija

Mēs cienām jūsu privātumu, tāpēc mūsu spa iekārtots tā, lai jūs varētu baudīt procedūras intīmā gaisotnē kopā ar partneri, mīļoto cilvēku vai draugiem (vienlaikus 2-4 cilvēki), bez citu klientu klātbūtnes. Mēs zinām, ka jūs dodat priekšroku augstai kvalitātei un ekskluzivitātei, tāpēc mūsu izmantotie produkti un piedāvātie pakalpojumi ir visaugstākajā līmenī. Mūsu mērķis ir apmierināts un laimīgs klients, tāpēc darīsim visu iespējamo, lai atbrīvotu jūs no stresa, palutinātu jūsu ķermeni un sagādātu baudu jūsu maņām.

Ajūrvēdas masāža
Ajūrvēdas masāža

Ajūrvēdas masāža

Ajūrvēda ir 5000 gadu veca naturāla ārstēšanās sistēma, kura definē ideālo veselību kā “balanss starp ķermeni, prātu, dvēseli un sociālo labklājību”. Ajūrvēdas masāža palīdz mums palikt dzīvespriecīgiem un veselīgiem, tajā pašā laikā realizējot prāta un ķermeņa pilno potenciālu. Masāža balstas uz detoksikācijas un saskaņošanas principiem, kas palīdz justies mierīgākiem un līdzsvarotākiem. Lai izlemtu visefektīvāko procedūru tieši Jums, mūsu Ajūrvēdas speciālists aprunāsies ar Jums par Jūsu dzīvesveidu un garastāvokli, kā arī par jebkuru fizisku problēmu.

Sauna
Sauna

Sauna

Dome Hotel 5. stāvā ar satriecošu skatu uz Vecpilsētas jumtiem un Doma baznīcu atrodas sauna, kas ietilpst viesnīcas SPA kompleksā. Saunu ieteicams izvēlēties pēc masāžas, nogurdinošas darba nedēļas, kad gribas nesteidzīgi vienatnē vai kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem pakarsēties saunā un baudīt veselīgus labumus! Viesnīcas viesiem saunas izmantošana ir par brīvu. *Sauna ir pieejama iepriekš rezervējot no oktobra līdz aprīlim

Seko mums

Facebook Instagram
Book a Stay